Księga Gości

2021 - po 5 latach odkrywamy Księgę Gości i zachęcamy do przedstawiania swoich opinii i uwag.

Mamy nadzieję, że to pomoże nam lepiej wypełniać plany i zobowiązania określone statutem Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia Mariola JAGIEŁŁO


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

Jan Powierża

niedziela, 03-10-10 19:11

Przeglądam księgę gości z obowiązku (jestem Wiceprezesem) ale i z przyjemnością, gdyż wpisy dokonywane na tej stronie są pewnego rodzaju wyznacznikiem naszej pracy, wyznacznikiem kierunku rozwoju Stowarzyszenia. Gratuluję Ryśkowi iż zdecydował się rozbudzić potencjał drzemiący w naszych Seniorach.
W lipcu na zorganizowanym Zjeździe Rodzin witając naszych Seniorów powiedziałem "iż my ich słuchamy, lecz nie mamy czasu na spisanie tego co nam przekazują, mówimy że jeszcze zdążymy, mamy czas, lecz niestety Oni tak szybko odchodzą". Każdy z nas powinien spisywać informacje przekazywane przez naszych Przodków, to Oni tworzyli historię i tradycję na tych terenach, a my jesteśmy tylko jej kontynuatorami.

Jako koordynator projektu BASEN I WODA ZDROWIA CI DODA współfinansowanego przez Zarząd Powiatu Bartoszyckiego przekazuję informację uczestnikom tego działania, otóż od najbliższej soboty tj. 09.10.2010r. wyjazdy na basen odbywały będą się trochę wcześniej. Wyjazd autobusu z Krawczyk został zaplanowany na godz. 10.10.
Proszę śledzić wpisy na tej stronie, na bieżąco będę je uaktualniał.
Zachęcam również uczestników powyższego projektu do dokonywania wpisów i dzielenia się z nami swoimi uwagami bądź pochwałami.
Pozdrawiam
Jan Powierża

Jeszcze nie Senior ale ..

czwartek, 30-09-10 08:22

Świetna rzecz się pokazała na waszej stronie internetowej. Wreszcie można zobaczyć tych, którzy wśród nas są najważniejsi. Czas leci, my się starzejemy i zapominamy o naszych wspaniałych rodzicach. Bardzo dobry pomysł. Dopiero gdy zobaczyłem zdjęcia na stronie uświadomiłem sobie jak to jest ważne i że dawno już trzeba było to zrobić. Seniorzy najwięcej wiedzą, najwięcej pamiętają i zasługują na miłość, dobro i pamięć. Gratuluję wam, że rozpoczęliście działania z seniorami i cieszę się, że wśród nich jest bardzo bliska mi osoba, którą bardzo cenię i podwójnie cieszę się, że gdy wraca i z nami rozmawia, choć się do tego nie przyznaje widać, że jest szczęśliwa.

burdel mama

piątek, 24-09-10 15:54

sory to z tym burdelem to głupi żart przepraszam i prosze o usuniecie tego wpisu

Comment:
Faktycznie, wcześniejszy wpis (nie jest już na Twoją prośbę widoczny w sieci) zaskoczył mnie. Mam nadzieję, że niechcący przez chwilę zabawiłaś się naszym kosztem.
Domyślam się, że oglądasz naszą stronę internetową częściej niż tylko ten jeden dzisiejszy raz i z tego szczególnie powodu ukryłem Twój faktycznie nieelegancki wpis.
Wszystkich naszych sympatyków odwiedzających stronę Stowarzyszenia za to przepraszam, ale faktycznie wpis był chyba nieprzemyślany i dlatego na prośbę osoby wpisującej dokonałem jego ukrycia, tym bardziej, że to niekoniecznie obrażało tylko członków SWRW.
Przeprosiny wpisującej przyjmuję. Mam nadzieję, że jeśli przeprosiny są szczere, znajdziesz w nas tzn. w Stowarzyszeniu coś pozytywnego i o tym w ramach tzw. rehabilitacji w sposób normalny napiszesz.

Pozdrawiam
Prezes SWRW

burdel mama

piątek, 24-09-10 15:39

wasze stowarzyszenie to jeden wielki BURDEL

Sprawiedliwy

piątek, 17-09-10 13:39

Wydaje mi się, że te ukąśliwe uwagi w kierunku stowarzyszenia są nie na miejscu. Stowarzyszenie robi w naszej wsi bardzo dużo dobrego i dzięki niemu Krekole zaczęło żyć innymi wartościami. Do czasu powstania stowarzyszenia a konkretnie zamieszkania Państwa Przytułów nic się nie działo. Więc nie atakujcie bez podstawy tych ludzi a przeciwnie - pomóżmy im i zróbmy jeszcze coś więcej dla nas wszystkich.
Ps. Dziękuję za wszystko i ukłony w kierunku stowarzyszenia.

Jola z rodziną z Krakowa

email

czwartek, 02-09-10 17:06

Droga Grażynko i Ryśku
Gorąco dziękujemy za "cieplutkie" i serdeczne przyjęcie nas, za bardzo miły pobyt i wspólnie spędzony czas.

P.S.
Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale nasz komputer "posypał się" /złapał wirusa i padł/. Dopiero teraz udało mi się dorwać do "Lapika" Marty.
Serdecznie pozdrawiamy.

Mieszkam w Krekolach

niedziela, 29-08-10 15:08

Ciekawe wpisy - obrazujące coś czego na co dzień nie widać i jak na tą sytuację bardzo elegancki komentarz człowieka, który jak pisze i jak Go znam to wiem, że taki też jest.
U nas już tak bywało, że wielu znakomitych mieszkańców, dziś już częściowo zapomnianych próbowało działać i rozwijać wieś a nawet wpływać na rozwój całej Parafii, ale wytrwałości jak dotychczas najwięcej ma dzisiejszy Prezes Stowarzyszenia, który jak widzę siły Stowarzyszenia i swoje łączy z chętnymi do pomocy mieszkańcami i ciągle idzie do przodu. Myślę, że obserwatorów mogło by być trochę mniej, a taki jak ten, który wpisał się poniżej, to w swojej nazwie powinien wpisać bardziej coś typu gangrena niż obserwator (ale jest to tylko taka moja drobna wskazówka).
Pozdrawiam Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Wsi i choć też uważam, że fundusz sołecki na 2011 rok mógłby mieć bardziej społeczne wykorzystanie to wierzę, że SWRW jest tak silne i ma tylu prężnych członków Stowarzyszenia, że swoje cele, których jak widziałem jest mnóstwo w Planie Odnowy Miejscowości wsi Krekole zrealizuje może trochę później, ale własnymi siłami, a w międzyczasie może i Sołtys i Rada Sołecka dojrzeje do tego, że wspólne działanie ze Stowarzyszeniem to jedynie korzyści - dla całego społeczeństwa.

społecznik

niedziela, 29-08-10 12:36

Fundusz sołecki istniał już od dłuższego czasu i to czy i w jakiej wysokości zostanie on przyznany danemu sołectwu nie zależy od Prezesa i stowarzyszenia. W wielkiej mierze zależy to od działalności sołtysa, rady sołeckiej, a tym samym od całej miejscowości (jeżeli organizowane są zebrania i mieszkańcy mają możliwość wypowiedzenia się na ten temat). Stowarzyszenie może bardzo wiele pomóc jeżeli jest chęć współpracy lokalnej władzy: sołtys, radny. Niejednokrotnie złe lub fałszywe wiadomości przekazywane mieszkańcom mogą wyrządzić dużo zła dla lokalnej społeczności, gdyż zmieniają dobro w zło w obu stronach.
Obserwatorze proszę o puszczanie w obieg prawdy.
Powodzenia

obserwator

poniedziałek, 23-08-10 11:57

Panie Prezesie, przeprowadzona ankieta 08,2009 rok nie dotyczyła wykorzystania funduszu sołeckiego za 2010 rok.Ankieta ta miała na celu wyrażenie opinii mieszkańców Krekola co do zakresu prac przy Krekolandii.W2009 roku nie było jeszcze wiadomo czy zostanie przyznany fundusz sołecki na 2010rok iw jakiej wysokości. Proszę nie łączyć tych dwóch spraw i wykorzystywać danych nie związanych z danym zagadnieniem.Jest to manipulowanie danymi, puszczanie w obieg nieprawdy.

Comment:
Szanowny(a) obserwatorze(ko), ktoś kiedyś przeprowadzając ankietę włożył dużo pracy aby dowiedzieć się czego chcą mieszkańcy i gdyby w ankiecie nie wzięło udziału prawie 80 osób to nie było by to warte zachodu i nie łączyłbym tego z Krekolandią. Nie łączyłbym ze sobą niczego, gdyby nie chodziło mi o to by Krekole się rozwijało. Jednak gdy w ankiecie bierze udział tak wiele osób to świadczy to o kierunku działania wsi na najbliższe lata. Odzwierciedleniem tego jest również Plan Odnowy Miejscowości na lata 2010-2016. Jego treść znajduje się także na naszej stronie internetowej. Nie zamierzam polemizować z tym co jest oczywiste dla każdego z nas inaczej (tzn. dla ciebie i dla mnie), ale martwi mnie fakt, że u nas plany zmieniają się niezależnie od wysiłków znacznej ilości mieszkańców. Mam nadzieję jednak, że to się zmieni.
Dziękuję za wpis.

Anonim

czwartek, 29-07-10 11:07

http://libra.kpsi.pl/vd/mp3/pelan_mp3.ht[..]