Księga Gości

Pamiątkowe wpisy do Księgi Gości z lat 2004 do 2005 z nieaktywnej już strony internetowej Stowarzyszenia: krekole.abc.pl

 

ZACHĘCAMY DO AKTYWNOŚCI W NASZEJ KSIĘDZE GOŚCI


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

Iwona

piątek, 04-11-16 12:56

Widać,że mieszkanka Samolubia nie jest zainteresowana dobrem naszego cmentarza. Zachowaj dla siebie kobieto swoje gorzkie żale i się nie udzielaj jeśli nie znasz sytuacji i nie orientujesz się ile dobrego posiadają pobliskie miejscowości dzięki Stowarzyszeniu.

Jan Powierża Wiceprezes

środa, 02-11-16 13:41

Do "mieszkanki z samolubia" każdy widzi w drugim człowieku to jakim jest sam. Jeżeli uważasz, że za każdym razem mamy z tego jakąś korzyść to proszę założyć stowarzyszenie i "zarabiać". Życzę powodzenia. Mam na tyle odwagi, że nie ukrywam się pod anonimowością.

Mieszkanka Samolubia

wtorek, 01-11-16 14:26

Co to za żebrak stoi przy cmentarzu już nie wie jak pieniądze wyrwać na swoje stowarzyszenie nie wierze ze nie ma w tym interesu bo by nie stał

Klaudiusz

niedziela, 13-03-16 12:35

Pozdrawiam wszystkich

chester

email

poniedziałek, 23-02-15 14:45

Zyczymy Wam Sukcesu Pozdrawiamy z Uroczej Canady

Halina

email

środa, 19-11-14 11:00

Dla pana Ryszarda pozdrowienia z Warszawy oraz wyrazy uznania za wspaniałą działalność w "Łańcuchu Wzajemności ". Życzę dalszych sukcesów dla pana i żony.
Halina Ziółkowska

Wieslaw Piotrowicz

email

piątek, 12-09-14 19:29

Zawdzięczając Państwu Przytuła powstał taki ośrodek rozwoju kultury i integracji."ŁańcuchWzajemności"prowad[..] szeroki wachlarz działań,które integrują społeczeństwo trzech wsi Krekole, Samolubie i Krawczyki.Osoby starsze,w tym i moja Mama otrzymuje pomoc różnego rodzaju, za co publicznie serdecznie dziękuję. Jest nawiązana więź międzynarodowa. Pewnie sami by tego nie dali rady zorganizować. Ktoś podsuwa pomysly, ktoś pomaga i realizuje, a inni chociaż uczestniczą. Ja odbieram głosy krytyczne pozytywnie, ponieważ one mogą coś korygować, a jeśli nie są prawdziwe, to skorygują je mieszkańcy tych wsi. Organizujecie ciekawe imprezy i spotkania. Jest dość bogaty wybór książek.

Comment:
Serdecznie dziękujemy za wpis do naszej Księgi Gości. W czasie 10-letniej działalności przeżywaliśmy różne okresy, w tym również trudne, które wielokrotnie wiele łatwiej przyjmowaliśmy wiedząc, że to co robimy komuś jednak się podoba i ma sens.
Jeszcze raz dziękujemy za ten wpis i prosimy wszystkie osoby znające naszą działalność i odwiedzające tą stronę o aktywne wyrażanie swojej opinii, gdyż wpisy te wielokrotnie mają również wpływ i na naszą aktywność.

ewa

email

wtorek, 18-03-14 17:31

Bardzo bym prosiła o film z dnia kobiet w krawczykach 01.03.2014r pozdrawiam i dziękuję

Nina

email

czwartek, 02-01-14 21:58

Dziękuję, że Jesteście tu z nami, że zawsze w potrzebie wspieracie, pomagacie i doradzacie
Jesteście lekarstwem na zło,na życie
które jest bez blasku i kolorów.
Podnosicie na duchu, kiedy inni tego potrzebują.
Pomagacie kiedy życie tak pędzi, że można się w nim zgubić pośród ludzkiej obojętności.
Kiedy ludzie cierpią w samotności.
Wy zawsze jesteście z nami

Jacek

poniedziałek, 09-12-13 19:28

W ostatnim okresie czasu doznałem oczarowania działaniem Zarządu Stowarzyszenia. Otóż przychodząc na ogłoszone zebranie dotyczące wydawanej żywności, byłem tam, gdyż dotyczy to mojej rodziny - otrzymuję od Stowarzyszenia żywność. Przyszedłem trochę poddenerwowany gdyż miałem mało czasu, ale wyszedłem mocno podbudowany ich działaniem a zarazem czułem się źle tym, że ja mam mało czasu żeby przyjść na ICH zaproszenie, a ONI robią tak wiele. Otóż każda osoba, która była na zabraniu otrzymała od Stowarzyszenia upominek. I teraz na Mikołaja razem z ks. Proboszczem z Krekol zrobili naszym dzieciom niespodziankę, gdyż każde dziecko, które było w tym dniu na mszy w kościele otrzymało paczkę, które wręczał św Mikołaj ze swoim pomocnikiem.
Robicie wielkie rzeczy, dziękuję Wam i życzę dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości w Waszych działaniach.