Księga Gości

2021 - po 5 latach odkrywamy Księgę Gości i zachęcamy do przedstawiania swoich opinii i uwag.

Mamy nadzieję, że to pomoże nam lepiej wypełniać plany i zobowiązania określone statutem Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia Mariola JAGIEŁŁO


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

gratulacje Sołtysowej

środa, 06-04-11 19:04

I po wyborach. Serdeczne gratulacje składam naszej Pani Sołtys Annie. Ta postawa i jej duże działanie sprawia że chce się powiedzieć WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU. Pani Aniu jeszcze raz wielkie gratulacje. oby tak dalej

Kobieta

piątek, 11-03-11 13:44

Dobrze, że ktoś zauważył że impreza w Krawczykach która odbyła się była fajna. Nie za często mężczyźni przygotowują występy dla nas, płci pięknej. Również tak jak moja poprzedniczka bardzo im za to dziękuję. Czułam się tam bardzo ważna i miło zaskoczona byłam przygotowanym wystąpieniem naszych panów. Chciałabym co roku być zaproszona na takie przedstawienie i nie ważne czy to będzie w Krawczykach, Krekolu, czy gdzie indziej, będę zadowolona jak będę mogła w tym uczestniczyć.
Wielkie dzięki PANOWIE - jesteście wielcy.

:)

wtorek, 08-03-11 21:39

koń by się uśmiał:) Panie Prezesie szkoda, że są tu tylko wybrane i wygodne komentarze dla Pana

do mieszkańca Nr 2 i mie

wtorek, 08-03-11 21:37

Sprawa odśnieżania drogi należy do sołtysa. To w jego kompetencji jest załatwić aby wszystkie drogi były przejezdne, a radny powinien mu w tym pomóc, a nie zostać całkowicie obarczony sprawami jednej wioski, wioski radnego. W gminie jest wiele miejscowości z których nie ma radnych, i co oni mają powiedzieć.
Z tego co mi wiadomo to zostały napisane trzy projekty za które koordynatorzy mogli otrzymać zapłatę, za jeden otrzymała p.GP, za drugi EP (myślę, że każdy wie o kogo chodzi), trzeci nie wiem kto był koordynatorem, na pewno nie RP. Uważam, że każdy może zarobić pisząc projekt, jeżeli ma czas i siłę aby najpierw go napisać a potem zrealizować.
Mam prośbę do listonosza, niech przywiezie prywatnie i dla mnie trochę cegieł, są mi potrzebne. U pana Przytuły nie zauważyłem aby coś budował z cegieł ( chociaż przechodzę tam codziennie o różnych porach), myślę, że cegły zostały zawiezione do Krekolandii, a to nie jest prywatny teren Przytułów.
Dziwię się P. Ryśkowi, że po przeczytaniu tych wszystkich wpisów uruchamia ksero, udostępnia internet i to wszystko w swoim prywatnym domu. Ja nie pozwolił/a bym na to. Niech szukają gdzie indziej.

Dzień Kobiet

wtorek, 08-03-11 19:53

Cieszę się, że przygotowany przez Panów Dzień Kobiet, w tym roku odbył się w Krawczykach. Chciała bym aby tego typu uroczystości odbywały się częściej również w Krawczykach. Czyja to jest zasługa, myślę, że tych Panów, to dzięki nim mogłyśmy oglądać coś nowego w Krawczykach. Na przekór osobom, które nie były przychylne, mówiąc, że nikt nie przyjdzie, świetlica w Krawczykach "pękała" w szwach, oby tak dalej. Te kobiety, które nie były niech żałują. To co było nie powtórzy się.
Panowie ja pierwsza odważna DZIĘKUJĘ WAM.

z Krekol

wtorek, 08-02-11 15:35

Ja jak jestem szczery to osobiście pogratulowałem P. Grażynce wyboru do Rady Gminy. Funkcja Radnego nie jest po to aby jemu służono, On/Ona ma służyć innym , a Pani Grażynka właśnie to czyni. Nie widzą tego osoby zaślepione w ...... Pani Grażynko życzę wytrwałości i pogody ducha. Są jeszcze w naszej miejscowości ludzie życzliwi i proszę patrzeć na nich i w trudnych momentach "radnowania" pomyśleć iż "oni mnie właśnie potrzebują".

kamila

wtorek, 08-02-11 10:12

haha...chciałam sprawdzić pana błyskotliwość trzeba być z inteligencja na bakier zeby sie nie kapnac ze to była podpucha AKURAT WODA Ze Szła JAK RADNA OBESZŁA WIES HAHAH Jak sie jest zachłannym na komplementy to nie jest sie w stanie wyłapac zartow. Chciałam pana sprawdzic czy ten komentarz pan umiesci na forum. Pozdrawiam cieplutko hahah

andrzejn

poniedziałek, 07-02-11 18:11

ooooooooo... !! Księga otwarta?? A co tam wpisy przesiane. Pozostawione tylko te co pasują i są pozytywne. Ludzie mają różne zdania i to nie znaczy że jak będzie czarne to powiedzą że to białe a tak to jest wymagane. Pozdrawiam cieplutko :)

Czytałem na stronie radnej o tych Niemieckich pieniądzach. No ja sie pytam gdzie one są bo tez onich słyszałem. Jeszcze raz was pozdrawiam

kamila

poniedziałek, 07-02-11 11:35

CIESZE się że Księga została odblokowana bo mogę pogratulować p.Grażynce stanowiska radnej. Widzę że Pani działa i obeszła wieś w czasie powodzi i chyba z tego powodu na drugi dzień woda zeszła.Oby tak dalej

Comment:
Czy to żart, czy nie żart, mnie się to podoba, bo Grażynka po prostu jest dobrym człowiekiem a nad dobrymi ludźmi czuwa opatrzność. Poza tym ja się wcale nie dziwię, że woda zeszła. Taka jest natura. Daje i odbiera, a fakt, że Radna interesuje się wieloma sprawami jest dokładnym potwierdzeniem wzorowego członkostwa w Stowarzyszeniu i wspólnego razem z innymi przedstawicielami SWRW działania jako Radna na rzecz społeczności, niezależnie od wielu innych czynników. Poza tym jest to cecha dobrego gospodarza.

Ale wpis mi się podoba. Dawno już nikt, może nawet niechcący nie docenił w ten sposób starań o to by wspólnymi siłami dążyć do lepszego życia na wsi.

Mieszkaniec Nr 2

niedziela, 26-12-10 15:12

Do mieszkańca ; masz rację - realizując projekty P.G była koordynatorem a P R pracownikiem biurowym . Oboje brali wynagrodzenie około 2 krotnego zasiłku dla bezrobotnych. Nic nie robili za darmo ,ani sami nie wykonywali prac ,bo jak to ujęto pracować będą wsiowi.Dobrze zwróciły się im również koszty utrzymania SWRW w swoim domu.Coraz więcej mądrych ludzi odchodzi, bo nie mogą mieć swojego zdania.SWRW to już zagrywki polityczne, plotkarstwo i brak szacunku do ludzi ,którzy też chcieli coś zrobić dla wioski. Panie R. niech się pan nie odwraca tyłem do listonosza i nie tylko do niego. Jak zwoził cegłę to było dobrze ,a teraz co się stało- już nie potrzebny.?