Księga Gości

2021 - po 5 latach odkrywamy Księgę Gości i zachęcamy do przedstawiania swoich opinii i uwag.

Mamy nadzieję, że to pomoże nam lepiej wypełniać plany i zobowiązania określone statutem Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia Mariola JAGIEŁŁO


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

Marek

email

niedziela, 26-06-11 20:33

Wiem, że ta strona powstała w zupełnie innym celu … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … .
Mój adres e-mail: marcomon1203@wp.pl

keicam

niedziela, 26-06-11 16:08

Powiedz człowieku co cię tak poruszyło"Pamiętaj, że w Sieci nie jesteś anonimowy! " to już znam! wszedzie to pisze;]

Maciek Olsztyn

sobota, 25-06-11 21:40

Do wszystkich godzących w dobre imię SWRW!

Znam Pana Ryśka od początku funkcjonowania SWRW. Odwiedziłem stronę Stowarzyszenia wczoraj i... zagotowało się we mnie!

Przecież ten dobry człowiek wyrwał waszą wieś Krekole z głębokiego marazmu. Przed funkcjonowaniem SWRW jedyną rozrywką było przecież picie piwa przed sklepem - nieprawdaż?. Nie zauważyliście ile dobra wniósł p.Rysiek swoim działaniem? Nie widzicie, że dzięki Stowarzyszeniu ta Wieś i najbliższa okolica ożyła?

Oczywiście zjada Was nieuzasadniona niczym zazdrość, czy też zawiść? Powinniście być wdzięczni, że znalazł się człowiek, który czyni dobro dla wsi Krekole!

Wiem, że moje słowa mogą być dla niektórych z osób plujących na osobę p. Ryszarda i Stowarzyszenie trudne, bo jesteście malutkimi ludzikami pełzającymi po tym łez padole!

Jeśli miałbyś odwagę, powiedział byś bezpośrednio w twarz co ci się nie podoba w działaniach SWRW.

Oczywiście ty nie masz odwagi. Wolisz zakryć się rzekomą anonimowością i pisać brednie zza klawiatury!

Pamiętaj, że w Sieci nie jesteś anonimowy! W stolicy Warmii mamy takie specjalne urządzenia, które namierzą wasze komputery w ciągu kilku sekund.
Chcecie gnić w Areszcie za pomówienia?

Chcecie, żeby Wasze nazwisko i zdjęcie ON FACE pojawiło się w Sieci? Chcecie zapłacić wysokie odszkodowanie? Proszę bardzo!
W Sieci nie jesteś anonimowy!

Koordynator projektu

środa, 01-06-11 15:07

Witam wszystkich uczestników projektu "Na basen po zdrowie- profilaktyka wad postawy i nadwagi" współfinansowanego przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Najbliższe zajęcia odbędą się w piątek 10.06. wyjazd z Krawczyk o godz. 16.15.
Do zobaczenia
Jan Powierża

Jan

poniedziałek, 09-05-11 21:08

7 maja odbył się pierwszy wyjazd z projektu "Na basen po zdrowie- profilaktyka wad postawy i nadwagi" współfinansowanego przez Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Do uczestników wymienionego projektu mam prośbę aby do piątku do godz. 10.00 zgłaszali, iż nie będą mogli uczestniczyć w sobotnich zajęciach. Na dzień dzisiejszy w sobotę tj. 14.05 w zajęciach uczestniczyć będą dzieci z listy zasadniczej.
Pozdrawiam
Jan Powierża - koordynator projektu

abc

email

środa, 04-05-11 16:50

Zeby Pani Radna zbierała laury to trzeba się wziąc do roboty , a nie tylko szukac sensacji i knuc jak komus dokopac.kwietnik obecnie stoi w godnym miejscu i jest zadbany. Zacznijcie od siebie . Wasze kwietniki swiecą pustką, a to Wy powinniście dawac przykład ludziom. Nie dokuczajcie mieszkańcom , bo mają Was już dośc. Miara się przebiera.

Sołtys i Rada Sołecka

sobota, 23-04-11 08:52

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Wesołego Alleluja
Wszystkim mieszkańcom Krekol
życzy Sołtys i Rada Sołecka
KREKOL

Sołtys i Rada Sołecka

sobota, 23-04-11 08:52

Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz Wesołego Alleluja
Wszystkim mieszkańcom Krekol
życzy Sołtys i Rada Sołecka
KREKOL

krekole

czwartek, 07-04-11 16:39

proszę o umieszczenie tego wpisu na stronie swrw.

Serdeczne gratulację dla NASZEJ pani Sołtys.

krekole

środa, 06-04-11 21:08

gratuluje Pani sołtys życzymy jeszcze więcej sukcesów