Księga Gości

2021 - po 5 latach odkrywamy Księgę Gości i zachęcamy do przedstawiania swoich opinii i uwag.

Mamy nadzieję, że to pomoże nam lepiej wypełniać plany i zobowiązania określone statutem Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia Mariola JAGIEŁŁO


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

mieszkanka krawczyk

email

czwartek, 26-07-12 12:37

Byś się wstydził oszukiwać ludzi byś się wstydził

Ewelina

wtorek, 03-04-12 12:05

Oglądałam w telewizji Bartsat występ mieszkańców (panów) na Dzień Kobiet i zatęskniłam za taką atmosferą i klimatem. Bardzo to było sympatyczne, eleganckie i miłe. Zazdroszczę tym paniom dla których panowie tak się starają, co prawda kobiety też pokazały klasę! Bardzo chciałam Wam przekazać wyrazy uznania. Po nazwiskach dotarłam do stowarzyszenia jakie macie w Krekolach i chcę pogratulować że tak umiecie razem współpracować, działać i razem się bawić. Gratulacje.

Comment:
Dziękuję w imieniu własnym oraz moich kolegów.
R. PRZYTUŁA

barbara

email

poniedziałek, 12-03-12 15:55

To prawda, że za czasów rządów SWRW z panem prezesem na czele (przepraszam - muszę Prezes napisać wielka literą) Krekole zmieniły się nie do poznania! Przecież kiedyś - jeszcze około 7-8 lat Krekole były wielkim zadupiem i nikogo do tej wsi nie ciągnęło. Teraz do Krekoli ciągną tłumy - kiedy? A właśnie wtedy, kiedy pan Ryszard ze swoją świtą organizuje imprezy z okazji różnych świąt, czy też realizuje projekty! Doceńcie to, otwórzcie wreszcie oczy, bo ten człowiek i wszyscy z SWRW chcą tylko Waszego dobra. Ja jako koordynator licznych projektów z dziećmi, młodzieżą i starszymi niejednokrotnie słyszałam, że tylko zbijam "kabzę". Z czego? Z tych marnych groszy? Nie przejmować się, dalej działać i robić dobrze - nie tylko sobie - przede wszystkim lokalnemu społeczeństwu!

Comment:
Basiu, dziękuję za wsparcie. Jednak problem u nas jest troszeczkę większy i niezależny tylko od nas. To przykre, ale prawdziwe.
Więcej informacji znajduje się w nowościach z dnia 01.04.2012.
Pozdrawiam
R. PRZYTUŁA

Z boku

piątek, 09-03-12 09:33

Ludzką złośliwość trudno ubrać jest w słowa. Zastanawiam się co to Stowarzyszenie zrobiło komuś złego, że tak co niektórzy próbują a raczej walczą z nim. Staram się obserwować uważnie i nie zauważyłem aby SWRW walczyło z kimś czy też robiło coś złego. Patrzę z żenadą na poczynania co niektórych ludzi. Uważam, że Wasze - Członkowie SWRW- działania są jak najbardziej na miejscu, czyńcie dalej dobro, pomimo tylu złośliwości. Będę Was wspierał.
Powodzenia.

Comment:
Trzymam za słowo. Wsparcie zarówno w dobrej jak i gorszej chwili jest dla nas bardzo ważne.
Pozdrawiam
RP

Nowe spojrzenie

email

wtorek, 28-02-12 09:57

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa......... wtedy proste – dziękujemy – zawiera wszystko co chcemy wyrazić”.
Serdeczne dzięki Wam wszystkim, którzy nie wątpicie i wciąż zaskakujecie nas mieszkańców nowymi działaniami, których nawet nie upubliczniacie na stronie internetowej. Uważam, że powinniście to robić.
Dziękuję za to, że nie odpłacacie "pięknym za nadobne", choć wiele osób, tak jak ja swoimi działaniami umniejszało Wam. Cieszę się również, że nam się to nie udało, bo dopiero teraz widzę, że jesteście bardzo w porządku.
Na razie nie mam jeszcze odwagi się do tego przyznać, ale zaufanie komuś kto był przeciwko wam było moim błędem.

Comment:
Bardzo miłe spostrzeżenie.
RP

Irek

email

wtorek, 16-08-11 23:40

Witam.
Może ktoś z Państwa posiada materiały graficzne, fotograficzne przedstawiające zegar słoneczny na Waszym kościele z czasów dla niego nieco nawet lepszych:)

http://www.przystanekpolsk[..]

Grzegorz

poniedziałek, 18-07-11 19:01

Jestem od początku sympatykiem stowarzyszenia i nie żałuję. Znowu widać działania organizacji. Całym sercem jestem z Wami członkowie i gratuluję pomysłowości i działań.

T

piątek, 15-07-11 12:42

Gratulacje SWRW. Gdy wjeżdzam do Krekol od razu widać pięknie pomalowaną ścianę starej remizy. Bardzo pięknie to wygląda. Panie prezesie - tak trzymaj!!!

T

środa, 13-07-11 14:27

Panie prezesie przeczytałem e-malia ,w którym wypisuje pan o Pani Sołtys z Krekola i jej synu . powysyłał pan go po znajomych. to nadaje sie do przekazania pewnym organom. piękny wstęp do przekazania informacji o przybyciu nowego księdza.Pokażę tego e-malia Pani Sołtys.To pan powinien przemyśleć.

Comment:
Proszę bardzo. Sprawa prosta. Akta postępowania prowadzonego w trybie art. 307 par. 1 kpk o sygn.akt 1 Ds. 470/11 w sprawie gróźb karalnych pobicia kierowanych w dniu 30.06.2011, tj. o przestępstwo z art. 190 par. 1 kk

Janek

wtorek, 28-06-11 15:17

Przypominam wszystkim uczestnikom projektu "Na basen po zdrowie", że 2 lipca 2011 roku o godz. 15.00 w świetlicy wiejskiej w Krawczykach odbędzie się spotkanie podsumowujące, na które serdecznie zapraszam wraz z rodzicami. Proszę pamiętać o mini konkursie na naszą nazwę.
Do zobaczenia w sobotę,
Jan Powierża