Księga Gości

2021 - po 5 latach odkrywamy Księgę Gości i zachęcamy do przedstawiania swoich opinii i uwag.

Mamy nadzieję, że to pomoże nam lepiej wypełniać plany i zobowiązania określone statutem Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia Mariola JAGIEŁŁO


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

Jacek

poniedziałek, 09-12-13 19:28

W ostatnim okresie czasu doznałem oczarowania działaniem Zarządu Stowarzyszenia. Otóż przychodząc na ogłoszone zebranie dotyczące wydawanej żywności, byłem tam, gdyż dotyczy to mojej rodziny - otrzymuję od Stowarzyszenia żywność. Przyszedłem trochę poddenerwowany gdyż miałem mało czasu, ale wyszedłem mocno podbudowany ich działaniem a zarazem czułem się źle tym, że ja mam mało czasu żeby przyjść na ICH zaproszenie, a ONI robią tak wiele. Otóż każda osoba, która była na zabraniu otrzymała od Stowarzyszenia upominek. I teraz na Mikołaja razem z ks. Proboszczem z Krekol zrobili naszym dzieciom niespodziankę, gdyż każde dziecko, które było w tym dniu na mszy w kościele otrzymało paczkę, które wręczał św Mikołaj ze swoim pomocnikiem.
Robicie wielkie rzeczy, dziękuję Wam i życzę dużo zdrowia, cierpliwości i wytrwałości w Waszych działaniach.

Mieszkanka Krawczyk

czwartek, 04-04-13 12:03

Bardzo ale bardzo podobał mi się występ naszych mężczyzn z okazji Dnia Kobiet.
Kobiety które w tym nie uczestniczyły, niech żałują.
Z tego co wiem Stowarzyszenie co roku przygotowuje dla kobiet takie przyjemności. Żałuję, że byłam na takiej uroczystości pierwszy raz, ale już będę zawsze. Byłam pod wrażeniem pomysłowości panów i ich przygotowania. Chciałabym aby częściej były takie imprezy. Panowie w imieniu swoim i moich koleżanek bardzo dziękuję.

Comment:
W imieniu własnym i kolegów dziękuję za słowa uznania. Czytając tego typu wpisy to nie żałuję poświęconego czasu i przeprowadzonych rozmów podczas przygotowań.
Jan Powierża - Wiceprezes

Marta Żyła

email

sobota, 26-01-13 15:40

“Wszystko co wielkie jest wielkie przez serce” powiedział Cyprian Kamil Norwid „Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa wtedy proste – dziękuje wystarczy"– zawiera wszystko co chcemy wyrazić

Janina i Dorota

email

sobota, 29-12-12 11:24

Witamy, chciałybyśmy pochwalić Stowarzyszenie i podziękować za pomoc jaką nam oferuje.
Serdeczne pozdrowienia!

NINA RYBAK (PIOTROWICZ)

czwartek, 13-12-12 17:28

CIĄGLE JESZCZE WŚRÓD NAS ISTNIEJĄ ANIOŁY. NIE MAJĄ W PRAWDZIE ŻADNYCH SKRZYDEŁ, LECZ ICH SERCA SĄ BEZPIECZNYM PORTEM DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY SĄ W POTRZEBIE. WYCIĄGAJĄ RĘCE I PROPONUJĄ SWOJĄ POMOC, PRZYJAŹŃ. MŁODYCH POWSTRZYMUJĄ OD ZŁEGO, DLA STARSZYCH SĄ POCIESZENIEM I POMOCĄ W ICH SŁABOŚCIACH. I WŁAŚNIE ZA TO PRAGNĘ Z CAŁEGO SERCA PODZIĘKOWAĆ DLA STOWARZYSZENIA ŁAŃCUCH WZAJEMNOŚCI A W SZCZEGÓLNOŚCI DLA CAŁEGO ZARZĄDU. DZIĘKUJĘ ZA WSPARCIE, DOBRĄ RADĘ I WSZELKĄ POMOC JAKĄ JA I CAŁA MOJA RODZINA OTRZYMAŁA OD WAS. GORĄCO POZDRAWIAM Ninka :)

Zofia C.

czwartek, 29-11-12 15:23

Witam! Serdecznie chciałabym podziękować za dary, które przekazuje stowarzyszenie. Serdecznie dziękuje i pozdrawiam.

Krzysiek

email

niedziela, 25-11-12 20:49

witam
i
pozdrawiam

Andrzej M.

email

niedziela, 25-11-12 15:06

Witam i pozdrawiam pragnę pochwalić stowarzyszenie łańcuch wzajemności za wiele przedsięwzięć i ogromnej pomocy jaką otrzymujemy jako podopieczni.

Iza ;D

czwartek, 22-11-12 22:04

Serdecznie witam i pozdrawiam całe Stowarzyszenie. Do dziś mile wspominam czas wspólnie spędzony na Litwie i jestem Wam wdzięczna za wszystko co tam zobaczyłam i przeżyłam. Dziękuję również za pomoc okazywaną mojej rodzinie.

Leokadia P.

środa, 21-11-12 14:58

Witam, chciałabym podziękować bardzo za pomoc jaką okazaliście mi i mojej rodzinie.
Pozdrawiam