08 marzec 2024

Zbiórka - PROŚBA O WSPARCIE!

Autor: RP

Dzień dobry wszystkim,

Jak to w życiu bywa z biegiem czasu i lat przemija i z pamięci umyka wiele zdarzeń, wspólnych chwil, radości oraz smutków.

Zbiórkę tą na FB zakładam już nie jako prezes, ale sympatyk i wolontariusz w celu utworzenia strony internetowej: www.swrw.pl w nowszej bazie danych, która umożliwi, by 20 lat działalności Stowarzyszenia „Łańcuch Wzajemności” i wielu ludzi działających dla wspólnego dobra, jeśli już nie zostanie w naszej pamięci, by pozostała w rzeczywistości tworzonej przez internet.

Ja nie mam takich umiejętności i trudno o wolontariusza, który dałby radę znaleźć czas i poświęcić go na przeniesienie wszystkich danych ze starej do nowej strony internetowej. Jest to też kosztowne, gdy zleca się to firmie, a chyba tylko to nam pozostało, dlatego mam nadzieję i chciałbym w to wierzyć, że ta zbiórka ułatwi spełnienie marzenia, myślę, że wielu z nas i na pewno mojego, by wspólna praca wielu pozostała w pamięci, jako wskazówka dla przyszłości, dla przyszłych pokoleń, by nasze doświadczenia mogły im służyć.

Nowa strona internetowa będzie też służyć do informowania o bieżących działaniach Stowarzyszenia.

Prosząc o wsparcie tej zbiórki liczę na zaangażowanie się w nią wszystkich moich i naszych Przyjaciół oraz znajomych z Polski i zagranicy.

Podaję również numer konta bankowego Stowarzyszenia poprzez które także można wesprzeć zaplanowany cel: 64 2030 0045 1110 0000 0247 1580.

Serdecznie dziękuję za wsparcie i proszę o udostępnianie zbiórki swoim znajomym.

„Pamięć jest drogą do przyszłości” i nasze doświadczenia niech temu służą.

Ryszard PRZYTUŁA


<- Wróć do Nowości