Księga Gości

2021 - po 5 latach odkrywamy Księgę Gości i zachęcamy do przedstawiania swoich opinii i uwag.

Mamy nadzieję, że to pomoże nam lepiej wypełniać plany i zobowiązania określone statutem Stowarzyszenia.

Prezes Stowarzyszenia Mariola JAGIEŁŁO

Pamiątkowe wpisy do Księgi Gości z lat 2004 do 2005 z nieaktywnej już strony internetowej Stowarzyszenia: krekole.abc.pl

 

ZACHĘCAMY DO AKTYWNOŚCI W NASZEJ KSIĘDZE GOŚCI


Imię *
E-Mail
Wiadomość *
 

Bogumiła Dz.

czwartek, 20-01-22 08:24

Na początku chciałabym wszystkich pozdrowić. Kochani jesteście wspaniali i muszę przyznać,że budzicie mój podziw i uznanie. To dzięki Panu Ryszardowi i ...internetowi poznaję wasza działalność, aktywność i zaangażowanie, które jest niesamowite. To co robicie budzi wiarę w ludzi i podnosi na duchu tych co już zwątpili, że można cokolwiek uczynić dobrego dla człowieka potrzebującego i to bezinteresownie. Pokazujecie jak można pokonać mury : obojętności, zazdrości, zawiści itd , że pomimo różnych przeszkód nie poddajecie się. Najbardziej podziwiam Panią Grażynkę, bo pomimo wielu obowiązków rodzinnych i zawodowych ma w sobie niebywałą siłę, odwagę i znajduje czas na organizację realizację pomysłów i celów. Ma jeszcze wiele talentów, które wykorzystuje do perfekcji i maksimum. Można chyba powiedzieć oto: "Kobieta do tańca i do różańca " i chyba się nie pomylę w tym twierdzeniu. Nie umniejszając innym Paniom. Mam dla Was wszystkich wielki szacunek i uznanie. Pozwólcie, że chociaż mieszkam daleko i nigdy nie byłam na Warmii będę do Was zaglądać, chociaż wirtualnie i w miarę skromnych możliwości Was wspierać, może czasami tylko dobrym słowem. Życzę Państwu wytrwałości, życzliwych ludzi,dalszych sukcesów i błogosławieństwa na każdy dzień 2022 roku.

Iwona

piątek, 04-11-16 11:56

Widać,że mieszkanka Samolubia nie jest zainteresowana dobrem naszego cmentarza. Zachowaj dla siebie kobieto swoje gorzkie żale i się nie udzielaj jeśli nie znasz sytuacji i nie orientujesz się ile dobrego posiadają pobliskie miejscowości dzięki Stowarzyszeniu.

Jan Powierża Wiceprezes

środa, 02-11-16 12:41

Do "mieszkanki z samolubia" każdy widzi w drugim człowieku to jakim jest sam. Jeżeli uważasz, że za każdym razem mamy z tego jakąś korzyść to proszę założyć stowarzyszenie i "zarabiać". Życzę powodzenia. Mam na tyle odwagi, że nie ukrywam się pod anonimowością.

Mieszkanka Samolubia

wtorek, 01-11-16 12:26

Co to za żebrak stoi przy cmentarzu już nie wie jak pieniądze wyrwać na swoje stowarzyszenie nie wierze ze nie ma w tym interesu bo by nie stał

Comment:
Dziękuję za uznanie.

Jak widać stać mnie na to by być prezesem organizacji i żebrakiem, choć zbiórka publiczna to nie żebractwo, ale ... niech tam.
Może chociaż to żebractwo po mnie zostanie.

Ryszard Przytuła

Klaudiusz

niedziela, 13-03-16 11:35

Pozdrawiam wszystkich

chester

email

poniedziałek, 23-02-15 13:45

Zyczymy Wam Sukcesu Pozdrawiamy z Uroczej Canady

Halina

email

środa, 19-11-14 10:00

Dla pana Ryszarda pozdrowienia z Warszawy oraz wyrazy uznania za wspaniałą działalność w "Łańcuchu Wzajemności ". Życzę dalszych sukcesów dla pana i żony.
Halina Ziółkowska

Wieslaw Piotrowicz

email

piątek, 12-09-14 17:29

Zawdzięczając Państwu Przytuła powstał taki ośrodek rozwoju kultury i integracji."ŁańcuchWzajemności"prowad[..] szeroki wachlarz działań,które integrują społeczeństwo trzech wsi Krekole, Samolubie i Krawczyki.Osoby starsze,w tym i moja Mama otrzymuje pomoc różnego rodzaju, za co publicznie serdecznie dziękuję. Jest nawiązana więź międzynarodowa. Pewnie sami by tego nie dali rady zorganizować. Ktoś podsuwa pomysly, ktoś pomaga i realizuje, a inni chociaż uczestniczą. Ja odbieram głosy krytyczne pozytywnie, ponieważ one mogą coś korygować, a jeśli nie są prawdziwe, to skorygują je mieszkańcy tych wsi. Organizujecie ciekawe imprezy i spotkania. Jest dość bogaty wybór książek.

Comment:
Serdecznie dziękujemy za wpis do naszej Księgi Gości. W czasie 10-letniej działalności przeżywaliśmy różne okresy, w tym również trudne, które wielokrotnie wiele łatwiej przyjmowaliśmy wiedząc, że to co robimy komuś jednak się podoba i ma sens.
Jeszcze raz dziękujemy za ten wpis i prosimy wszystkie osoby znające naszą działalność i odwiedzające tą stronę o aktywne wyrażanie swojej opinii, gdyż wpisy te wielokrotnie mają również wpływ i na naszą aktywność.

ewa

email

wtorek, 18-03-14 16:31

Bardzo bym prosiła o film z dnia kobiet w krawczykach 01.03.2014r pozdrawiam i dziękuję

Nina

email

czwartek, 02-01-14 20:58

Dziękuję, że Jesteście tu z nami, że zawsze w potrzebie wspieracie, pomagacie i doradzacie
Jesteście lekarstwem na zło,na życie
które jest bez blasku i kolorów.
Podnosicie na duchu, kiedy inni tego potrzebują.
Pomagacie kiedy życie tak pędzi, że można się w nim zgubić pośród ludzkiej obojętności.
Kiedy ludzie cierpią w samotności.
Wy zawsze jesteście z nami